е кабінет

ТГ абітурієнта

правила навчання 2024

Квота 2

ХНУМГ імені О.М. Бекетова має статус уповноваженого ЗВО для абітурієнтів з Криму та Донбасу

Відповідно до «Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення» спрощений вступ до ХНМУГ імені О.М. Бекетова для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій (Крим та Донбас) застосовується для осіб, які:

• Мають український документ про освіту;
  • Не мають українського документа про освіту;
  • Проходили НМТ, ЗНО і мають відповідні сертифікати;
  • Не проходили НМТ, ЗНО;
  • Місце проживання є тимчасово окупована територія (Крим та Донбас та території населених пунктів на лінії зіткнення).

ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ВСТУПИТИ ДО УКРАЇНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ ДИСТАНЦІЙНО

Для того, щоб мати можливість вступити до ХНУМГ імені О.М. Бекетова за спрощеною процедурою, потрібно:

1. Звернутися до освітнього центру ХНУМГ імені О.М. Бекетова.
  2. Заповнити освітню декларацію (для абітурієнтів, які не мають атестату українського зразка).
  3. Скласти іспити з української мови та історії України та отримати тимчасову довідку в загальноосвітньому закладі освіти (для абітурієнтів, які не мають не мають атестату українського зразка).
  4. Подати заяву на основі тимчасової довідки або атестату в нашому освітньому центрі.
  5. Скласти вступні іспити або надати сертифікати НМТ, ЗНО.

ІНСТРУКЦІЯ: ПОРЯДОК ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ З ТОТ

Документи, які необхідні для вступу:

1. довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (крім осіб, які закінчили навчальний заклад в рік вступу);
  2. документ, що посвідчує особу;
  3. 4 фотокартки розміром 3 х 4 см;
  4. документ про освіту державного зразка та додаток до нього або довідка УЗЗСО про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів НМТ, ЗНО (довідка УЗЗСО оформлюється центром).

ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ОТРИМАТИ УКРАЇНСЬКЕ СВІДОЦТВО ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ

Особливості прийому документів:

1. Абітурієнт подає документи особисто.
  2. Прийом до ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбувається за результатами НМТ, ЗНО (за вибором абітурієнта, оцінки річного оцінювання з української мови та історії України можуть використовуватись як оцінки вступних іспитів).
  3. Вступ здійснюється за квотою-2.

Період роботи Освітнього центру «Крим-Україна», «Донбас-Україна»: з 01 червня по 30 вересня 2024 року.

Адреса: 61002, м. Харків, вул. Бажанова, 17, ХНУМГ імені О.М. Бекетова, ауд. 210.

Телефони: +38097 394 36 34 (Telegram, Viber, WhatsApp), +38057 707 33 26