8 квітня 2017 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова зустрічав майбутніх студентів в тематичний день відкритих дверей «Професії мого міста».

Наших гостей очікувала цікава і різноманітна програма, що розпочалася з ярмарку спеціальностей, під час якого були представлені науково-педагогічні досягнення кафедр Університету. Наочні матеріали, що підготували викладачі кафедр, допомогли абітурієнтам дізнатися про спеціальності та обрати свою майбутню професію.

Гостей привітав ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, професор Бабаєв Володимир Миколайович, який побажав учнівській молоді успіхів у складанні ЗНО та розкрив можливості навчально-професійного розвитку в університеті. Також абітурієнтів привітали директор центру доуніверситетської освіти і кар'єри Вікторія Мельман, голова Студентського Сенату Олександра Федорова, а також команда лідерів Профкому студентів.

Наші гості мали можливість відвідати весняний День відкритих дверей, ознайомитися з особливостями майбутньої професії, напрямами підготовки ХНУМГ імені О.М. Бекетова, а також можливостями власного розвитку на базі Українсько-канадського культурно-освітнього центру.

Екскурсія університетом від Профкому студентів дозволила побачити найсучасніші лабораторії, наукову бібліотеку, музей, спортивний комплекс.

Завершився захід профорієнтаційним тренінгом «Професія моєї мрії», який провела для учнів доцент кафедри менеджменту і адміністрування, практичний психолог Мельман В.О.

Бажаємо всім абітурієнтам успішного складання ЗНО та запрошуємо талановиту учнівську молодь до дружньої університетської родини в 2017 навчальному році!

Зараз на сайті:

На сайті 37 гостей та користувачі відсутні

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!