1

2

3

5

Програма творчого конкурсу для навчання за програмою підготовки бакалавра на базі повної загальної середньої освіти галузі знань 02 "Культура і мистецтво" спеціальності 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" освітньої програми "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація"

Програма творчого конкурсу для навчання за програмою підготовки бакалавра на базі повної загальної середньої освіти галузі знань 19 "Архітектура та будівництво" спеціальності 191 "Архітектура та містобудування" освітньої програми "Архітектура"

Положення про творчий конкурс щодо вступу для здобуття ступеня бакалавра (спец. 191 "Архітектура та містобудування", спец. 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація")


Графік проведення творчих конкурсів спец. 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", 191 "Архітектура та містобудування"


Реєстрація для участі у творчому конкурсі на спец. 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", 191 "Архітектура та містобудування"


Розклад консультацій з творчих конкурсів для вступуконсультацій з творчих конкурсів для вступу

Творчий конкурс АДОМ

ВСТУП заставки для видео 2

правила навчання

Довідник ОР бакалавр

Сейчас на сайте:

Сейчас 95 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте