Сертифікати яких років приймаються при вступі на перший курс?

У 2018 році при вступі на перший курс навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з перелічених іноземних мов приймаються лише із сертифікатів ЗНО 2018 року.

 

Чи є мінімальне обмеження щодо балів сертифікатів ЗНО при вступі?otvet na voprosy

Університет допускає до участі в конкурсі вступників, які подають сертифікат з балами від 100 до 200. 

 

На скільки спеціальностей та в скільки університетів можна подавати документи одночасно?

Вступники на перший курс на основі повної загальної середньої освіти можуть подавати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) і відкритих конкурсних пропозиціях. На спеціальності, для яких навчання можливе лише за кошти фізичних та юридичних осіб, немає обмежень щодо кількості поданих заяв.

 

Чи може вступник одночасно претендувати і на бюджетні, і на контрактні місця?

Так, може. Для цього в заяві необхідно вказати: «Претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за державним або регіональним замовленням». Під час подання заяв на небюджетну конкурсну пропозицію вступники претендують на участь у конкурсі виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

 

Чи можна оплачувати за навчання частинами?

Так. Оплату можна здійснювати частинами.

 

question mark people 1605031 inlЧи можна змінити пріоритет заяви?

Ні, пріоритетність заяви змінювати не можна. Тому не поспішай, добре зваж всі варіанти і лише потім подавай документи.

 

Який прохідний бал на бюджет?

 Прохідний бал залежить від багатьох факторів: кількості бюджетних місць, кількості вступників на обрану спеціальність та їх балів, ї пріоритету заяв. Тому, враховуючи вищезазначене, важко назвати прохідний бал на бюджет в цьому році.

 

Як я дізнаюсь, що зарахований до Університету?

Приймальна комісія у визначені строки оприлюднює на сайті Приймальної комісії та на стендах університету списки зарахованих вступників.

 

Чи потрібно проходити ЗНО при вступі на основі диплому молодшого спеціаліста?

Ні. Абітурієнти з дипломом «Молодшого спеціаліста» зараховуються за результатами фахового вступного випробування, яке проводить університет.

 

Які предмети ЗНО необхідні для вступу на обрану спеціальність?

Інформацію стосовно предметів ЗНО, які вступники здають на певну спеціальність, можна дізнатись на офіційному сайті університету, у вкладці вступнику або зателефонувавши до Приймальної комісії.

 

Чи потрібно копії документів завіряти у нотаріуса?

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною комісією, або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

 

Чи буде враховуватись наявність пільги або право на першочергове зарахування при поданні електронної заяви?

Пільги або право на першочергове зарахування при поданні електронної заяви врахувати неможливо. Наявність даних переваг абітурієнт зобов’язаний пред’являти особисто у строки, визначені для прийому документів. Тільки в такому випадку вони вважаються дійсними для участі в конкурсному відборі.

 

Чи обов’язково здавати оригінали документів?

Ні, не обов’язково. Але, після рекомендації до зарахування, у вступника є чітко визначений термін для подання оригіналів документів. Якщо вступник не встигне подати оригінали документів – він втрачає право на зарахування на місця за державним замовленням.

 

Чи можна анулювати подачу документів та подати їх в інший заклад?

Так, до кінця прийому документів у своєму електронному кабінеті ви можете скасувати подану заяву, проте разом із скасуванням втрачаєте право подання ще однієї заяви з такою самою пріоритетністю – ще раз використати пріоритет не можна.

 

Де можна отримати допомогу при реєстрації електронного кабінету?quest

Для створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатка до документа про повну загальну середню освіту, довідки про реєстрацію місця проживання (у разі необхідності) рекомендуємо звернутися до консультаційного центру при приймальній комісії університету.

 

Що таке пріоритетність заяв?

Вступники для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, що претендують на місця державного або регіонального замовлення, у кожній заяві зазначають її пріоритетність (від 1 до 7).

Пріоритетність – це визначена вступником під час подання заяв черговість (де 1 є найвищою пріоритетністю) їх розгляду при адресному розміщенні державного замовлення. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена. У випадку, коли вступник рекомендується до зарахування на навчання відповідно до першого власно обраного пріоритету, він втрачає право участі у подальшому конкурсному відборі на навчання за наступними пріоритетами.

 

Якими перевагами користуються вступники, які подали документи раніше?

Вступники, які подали документи раніше, не мають жодних переваг, адже дата подачі документів не впливає на результати конкурсного відбору.

Зараз на сайті:

We have 39 guests and no members online

Увага!

Для вступу на навчання у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017-2020 років!