е кабінет

ТГ абітурієнта

правила навчання 2023

Квота 2

Шановні абітурієнти 

Якщо Ви бажаєте вступити до нашого Університету за квотою-2, а саме, з територій, що визначені наказом Міністерством з питань реінтеграції #309 від 22.12.2022 як:

1. Території активних бойових дій (пункт 2);

2. Тимчасово окуповані, або деокуповані території України (пункт ІІ).

Вам потрібно першочергово зареєструвати електронний кабінет вступника. Якщо у Вас проблеми із реєстрацією кабінету, зверніться за посиланням, або за відеоінструкцією.

Також Вам необхідно на електронну пошту Приймальної комісії ХНУМГ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) відправити відскановані або сфотографовані документи. В темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть, що Ви вступаєте за Квотою-2.

Ми чекаємо від Вас такі документи:

Заяву про внесення інформації до Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо участі в конкурсному відборі за квотою-2.

Копію атестату (диплома коледжу) та додатка до нього.

Копію паспорту (ID картки) і додатку до нього з реєстрацією місця проживання.

Номер мобільного телефону і електронну скриньку.

Заяви повинні бути фізично підписані і відскановані, або підписані у ПДФ.

Якщо Ви плануєте вступати за співбесідою в нашому Університеті на бюджетну форму навчання, Вам потрібно зареєструватися на співбесіду в кабінеті вступника до 10 липня 2023 р. на три предмети: Українська мова, Математика і третій предмет на вибір.

Якщо Ви плануєте вступати на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, або 191 Архітектура та містобудування, то при вступі на бюджетну форму навчання, Вам потрібно до 10 липня 2023 р. зареєструватися в кабінеті вступника на творчий конкурс.

Якщо у Вас немає атестату і ви знаходитесь на Тимчасово окупованій або деокупованій території України (пункт ІІ), то зв’яжіться з нами за телефоном +380 97 394 36 34 Євген Куш (тільки Вайбер/Телеграм).

 

Шановні абітурієнти!


Якщо Ви проживаєте на території можливих воєнних дій, визначених наказом Міністерства з питань реінтеграції №309 від 22.12.2022, Ви можете претендувати на вступ за категорією 119. Вона дає першочергове переведення (за наявності місць на спеціальності з особливою підтримкою) на вакантні місця державного або регіонального замовлення.
Для оформлення 119 категорії Вам потрібно надіслати до нас на пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) такі документи:
1. Копію ID картки (паспорта) з витягом про місце реєстрації;
2. Копію атестату (диплома коледжу) та додатка до нього.
3. Номер мобільного телефону і електронну скриньку.
4. В темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть, що Ви вступаєте за 119 категорією.

Зараз на сайті:

На сайті 200 гостей та 0 користувачів