Харківський приватний ліцей міського господарства Харківської області запрошує Вас стати ліцеїстом, а потім студентом одного з найстаріших ВНЗ України галузевого спрямування, що готує фахівців з усього комплексу спеціальностей і спеціалізацій із забезпечення життєдіяльності сучасного міського господарства.

• Відпрацьована якісна система підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
  • 100% випускників ліцею вступають до вищих навчальних закладів України на бюджетну форму навчання.

Результати навчання у ліцеї з 1995 року:

• 11 учнів – переможці та призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
  • 49 учнів – призери в змаганнях Малої академії наук;
  • 140 учнів – переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
  • 186 учнів – переможці конференцій студентської та довузівської молоді;
  • 5 учнів мають власні запатентовані винаходи;
  • 42 золотих медалей;
  • 20 срібних медалей;
  • 15 дипломантів Всеукраїнського конкурсу «Обдаровані діти України»

Головна мета ліцею: виховання та розвиток обдарованих дітей, формування інтелектуального потенціалу України.

Ліцей працює в тісному контакті з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М.Бекетова. В ліцеї працюють висококваліфіковані спеціалісти:

• Відмінники освіти України;
  • професори;
  • доктори та кандидати наук;
  • вчителі-методисти;
  • старші вчителі;
  • спеціалісти вищої категорії;
  • спеціалісти І категорії;
  • спеціалісти ІІ категорії.

Зарахування до ліцею здійснюється на конкурсних засадах.

Випускники ліцею одержують атестати про повну середню загальну освіту та на підставі результатів ЗНО на конкурсній основі зараховуються до ВНЗ.

• Ліцей фізико-математичного профілю
  • Впроваджена лекційно-семінарська система
  • Для всебічного розвитку особистості введено факультативні курси: Харківщинознавство, основи сучасного етикету, німецька мова, французька мова, малюнок.
  • Для поглибленого вивчення профільних предметів введено такі дисципліни: комп'ютерна графіка, основи вибору професії, нарисна геометрія, методика розв'язування рівнянь і нерівностей, геометричні побудови.
  • З метою демократизації та гуманізації навчально-виховного процесу в ліцеї діє Рада ліцею, яка об'єднує зусилля педагогічного та учнівського колективів, батьків, громадськості щодо розвитку ліцею та вдосконалення навчально-виховного процесу.

З метою інтеграції профільного навчання та профорієнтаційної спрямованості викладаються курси за вибором учнів:

• Вода. Екологія. Суспільство.
  • Основи підприємницької діяльності;
  • Історія архітектури і мистецтва;
  • Світлотехніка;
  • Технічна творчість;
  • Основи електротранспорту;
  • Історія містобудування.

В ліцеї працює наукове товариство ліцеїстів, яке функціонує за наступними напрямками:

• природничо-науковий;
  • суспільно-гуманітарний;
  • економічний;
  • екологічний.

Виховна робота сприяє становленню у ліцеїстів навичок колективної творчості, любові до рідної української землі, історії рідного краю, активної громадянської позиції. Є театральна студія, клуб інтелектуальних ігор, школа бальних та сучасних танців, вокальний гурток.

Всі учні ліцею активні учасники студентського клубу. В ліцеї працює психологічна служба, медичне обслуговування.

Навчально-виховний процес супроводжується використанням сучасних інформаційних технологій.