Студентське містечко - комплекс студентських гуртожитків і територія, на якій вони розташовані.

Він створений з студентських гуртожитків, в яких проживає 2080 студента університету і є структурним підрозділом Харківського національного університету міського господарства. Студентське містечко складається з 8-та гуртожитків для студентів університету, де проживають студенти 6-ти факультетів. На факультетах розроблено, затверджено деканами і діє «Положення про студентське самоврядування».

Діяльність студентського самоврядування здійснюється відповідно до плану роботи студрад гуртожитків на рік.

Гуртожитки забезпечені необхідними умовами для проживання, занять, відпочинку, кімнат чергових та іншого санітарно-побутового призначення. Вся система виховної роботи студмістечка спрямована на формування національної інтелігенції; створення умов для розвитку особистості студента, його свідомості й загальної культури шляхом залучення до творчої діяльності в різних сферах; формування особистості людини і самовиховання як школи формування навичок майбутнього організатора і керівника у молоді. Студентські ради гуртожитків організовують культурно-виховну та спортивну роботу в гуртожитках університету. Вони піклуються про поселення в гуртожитки, організації побуту студентів, проводять вечори відпочинку, конкурси-огляди кімнат, поверхів, гуртожитків. Розміщення студентів у гуртожитках здійснюється згідно з «Положенням про студентський гуртожиток».

Студентське містечко університету розташований в п'яти хвилинах ходьби від станції метро «Ботанічний сад». Ще два гуртожитки знаходяться на території житлово-комунального технікуму у двох трамвайних зупинках від станції метро «Київська».

Загальна площа гуртожитків складає більше 45 тис.м ². Кількість місць у гуртожитках - 2080.

Практично всі гуртожитки обладнані інтернетом, бібліотеками, спортивними кімнатами, кімнатами для занять.

Директор студмістечка: Буткевич Микола Михайлович

тел. (057) 340-40-34

Увага!

До 12 листопада 2018 року проводиться додатковий набір на заочну форму навчання за програмою підготовки бакалавра, магістра за усіма спеціальностями

Увага!

Абітурієнти, що вступатимуть на навчання за заочною формою на місця за кошти фізичних/юридичних осіб, мають можливість зареєструвати електронні кабінети до 18:00 години 31 серпня 2018 року

Розклад вступних іспитів ХНУМГ

УВАГА, АБІТУРІЄНТИ 2018!!!

У зв'язку з помилками при завантаженні скан-копії додатку до атестату, навчальним закладом створена електронна адреса

vstup@kname.edu.ua

для відправки листа з вірною скан-копією документа (в темі вказати ПІБ абітурієнта!!!)

Для іноземних абітурієнтів!!!

Для іноземних абітурієнтів та осіб без громадянства вступні іспити проводяться в період з 02.07.2018 по 30.10.2018 згідно Правил прийому до Університету

Шановні абітурієнти!

З цього року у вас є можливість навчатися в нашому університеті за спеціальністю