Студентське містечко - комплекс студентських гуртожитків і територія, на якій вони розташовані.

Він створений з студентських гуртожитків, в яких проживає 2080 студента університету і є структурним підрозділом Харківського національного університету міського господарства. Студентське містечко складається з 8-та гуртожитків для студентів університету, де проживають студенти 6-ти факультетів. На факультетах розроблено, затверджено деканами і діє «Положення про студентське самоврядування».

Діяльність студентського самоврядування здійснюється відповідно до плану роботи студрад гуртожитків на рік.

Гуртожитки забезпечені необхідними умовами для проживання, занять, відпочинку, кімнат чергових та іншого санітарно-побутового призначення. Вся система виховної роботи студмістечка спрямована на формування національної інтелігенції; створення умов для розвитку особистості студента, його свідомості й загальної культури шляхом залучення до творчої діяльності в різних сферах; формування особистості людини і самовиховання як школи формування навичок майбутнього організатора і керівника у молоді. Студентські ради гуртожитків організовують культурно-виховну та спортивну роботу в гуртожитках університету. Вони піклуються про поселення в гуртожитки, організації побуту студентів, проводять вечори відпочинку, конкурси-огляди кімнат, поверхів, гуртожитків. Розміщення студентів у гуртожитках здійснюється згідно з «Положенням про студентський гуртожиток».

Студентське містечко університету розташований в п'яти хвилинах ходьби від станції метро «Ботанічний сад». Ще два гуртожитки знаходяться на території житлово-комунального технікуму у двох трамвайних зупинках від станції метро «Київська».

Загальна площа гуртожитків складає більше 45 тис.м ². Кількість місць у гуртожитках - 2080.

Практично всі гуртожитки обладнані інтернетом, бібліотеками, спортивними кімнатами, кімнатами для занять.

Директор студмістечка: Буткевич Микола Михайлович

тел. (057) 340-40-34

Шановні абітурієнти!

З цього року у вас є можливість навчатися в нашому університеті за спеціальністю