ХНУМГ імені О.М.Бекетова Клуб студентов

Центром об'єднання всіх студентів ХНУМГ є Студентський клуб, який існує вже понад півстоліття. Його головна мета - реалізація концепції творчої, виховної, духовно-моральної роботи зі студентами. Життя студентів в Університеті пов'язана не тільки з навчанням.

У цей час вони стають зрілими особистостями, громадянами своєї Вітчизни, професійними фахівцями. Студенти дізнаються професію і розкривають свої таланти і здібності, беруть участь у суспільному житті Університету, міста, області, країни.

Завідуюча Студентським клубом:

Наталія Анатоліївна Чеботкова

На сьогоднішній день Студклуб славится високоякісною работою 12 колективів.

ХНУМГ імені О.М.Бекетова Клуб студентов

- Танцювальний колектив сучасного танцю "The Next" (Керівник: Е.Н. Бурак)

- Театр пісні "Bellissimo" (Керівник: Н.А. Чеботкова)

- Колектив східного танцю "Aisha" (Керівник: А.В. Мовлик)

- Колектив естрадного танцю "Valery" (Керівник: Я.А. Косторная)

- Колектив бального танцю "Sky Dance" (Керівник: В.А. Тютюрикова)

- Студентський театр естрадної мініатюри (Керівник: Г.А. Попова)

- Театр естрадної пісні "Empire" (Керівник: С.В. Крамарь)

- Молодіжний експериментальний театр "Свій театр" (Керівник: Н.С. Шеховцова)

- Колектив народного танцю "ExtraDance" (Керівник: Ю.Б. Радзинська)

- КВК

Участь у творчих колективах дозволяє студентам відчути впевненість у собі та своїх силах. Набувши досвіду в умінні спілкування, з'єднавши його з відмінним навчанням, багато студентів продовжили навчання в аспірантурі та отримавши вчені звання, продовжують свою професійну кар'єру на кафедрах університету. Це: І. Іванова, С. Дворкін, О. Бурак, С.Тутова, О. Якунін, О. Дімченко і В. Дімченко, В. Величко, Ю. Гордіенко, Д. Царенко, К. Бринза, К. Клочко, К. Вакуленко, М. Далека, Р. Гуляк. З року в рік зростає серед студентства популярність аматорської творчості.

Студентське творчість - це життєвий пульс університету та його гордість. Студентський клуб йде в майбутнє з великими творчими планами і надією на їх здійснення. Тому що тільки за допомогою творчості можна знайти незвичайне в звичайному...

Увага!

До 12 листопада 2018 року проводиться додатковий набір на заочну форму навчання за програмою підготовки бакалавра, магістра за усіма спеціальностями

Увага!

Абітурієнти, що вступатимуть на навчання за заочною формою на місця за кошти фізичних/юридичних осіб, мають можливість зареєструвати електронні кабінети до 18:00 години 31 серпня 2018 року

Розклад вступних іспитів ХНУМГ

УВАГА, АБІТУРІЄНТИ 2018!!!

У зв'язку з помилками при завантаженні скан-копії додатку до атестату, навчальним закладом створена електронна адреса

vstup@kname.edu.ua

для відправки листа з вірною скан-копією документа (в темі вказати ПІБ абітурієнта!!!)

Для іноземних абітурієнтів!!!

Для іноземних абітурієнтів та осіб без громадянства вступні іспити проводяться в період з 02.07.2018 по 30.10.2018 згідно Правил прийому до Університету

Шановні абітурієнти!

З цього року у вас є можливість навчатися в нашому університеті за спеціальністю