Освітньо-кваліфікаційний рівень

Бакалавр, спеціаліст, магістр

Професійне спрямування

Електричні системи електроспоживання

Об’єкт діяльності випускника

Електротехнічне обладнання, устаткування, пристрої для виробництва, передачі, розподілу та споживання електроенергії

Вид діяльності випускника

Фахівці працюють в обленерго, РЕС, енергетичних компаніях на підприємствах і організаціях, які забезпечують виробництво, передачу і споживання електричної енергії, на електричних станціях, промислових і наукових підприємствах, в проектних установах і організаціях, житлово-комунальному господарстві.

Магістри: Педагогічна діяльність в вищих навчальних закладах з електротехніки  та електротехнологій, науково-дослідна робота в галузі електротехніки

Первинна посада у сфері діяльності

інженер - конструктор (електротехніка); інженер-технолог; інженер – енергетик; інженер з якості; інженер з ремонту і налагодження;  інженер перетворювального комплексу; інженер світлотехнічного та електротехнічного забезпечення польотів тощо.

Магістри: Викладач вищих навчальних закладів з електротехнічних систем електроспоживання; науковий співробітник з електротехніки та електротехнологій.

Система завдань діяльності випускника

Проектування, експлуатація, випробування, обслуговування систем електропостачання промислових підприємств в умовах планової і ринкової економік.

Магістри: Дослідження і  проектування  систем електропостачання промислових підприємств в умовах планової і ринкової економік.

Основні дисципліни, що вивчаються

Бізнес-планування в умовах ринку, основи охорони праці в галузі, електропостачання міст та промислових підприємств, енергетична електроніка, комп’ютерні інформаційні технології в енергетиці, монтаж, наладка та експлуатація електрообладнення, надійність електричних мереж, основи наукових досліджень

Магістри: Менеджмент організацій та персоналу, основи охорони праці в галузі, електропостачання міст та промислових підприємств, енергетична електроніка, комп’ютерні інформаційні технології в енергетиці, монтаж, наладка та експлуатація електрообладнення, надійність електричних мереж, основи наукових досліджень, методологія професійної діяльності, педагогіка і психологія вищої освіти професійна іноземна мова

Назва випускної кафедри

ПІБ завідуючої кафедри

Вчений ступень, вчене звання

Електропостачання міст,

Гриб Олег Герасимович,

доктор технічних наук, професор
Відео

Зараз на сайті:

На сайті 29 гостей та один користувач