В Університеті працює підготовче відділення, де іноземці протягом одного року навчаються російській (або української) мови і отримують загальноосвітню підготовку з майбутнім спеціальностями.

ХНУМГ імені О.М.Бекетова Підготовче відділенняНавчання на підготовчому відділенні проводить Кафедра української та російської мов як іноземних.

Студенти-іноземці, крім російської мови також вивчають загальноосвітні дисципліни, тому на кафедрі працюють викладачі-фахівці з фізики, хімії, біології математики.

Кафедра готує майбутніх архітекторів, інженерів, економістів, фармацевтів, медиків, скульпторів, художників і філологів.

Більшість випускників підготовчого відділення продовжують своє навчання в різних інститутах країни, деякі з них, здобувши вищу освіту, продовжили навчання в аспірантурі та успішно захистили дисертації.

ХНУМГ імені О.М.Бекетова Підготовче відділення


Контакти:

Харківський національний університет міського господарства,

Адреса: вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харьков, Україна 61002, станція метро “Академіка Бекетова”.

Телефони: (057) 706-15-48; (057) 707-33-34

Факс: 706-15-48; 706-15-54

Факультет по роботі з іноземними студентами:

Час роботи деканату з 815 до 1700 Перерва з 1300 до 1345

Час прийому студентів з 900 до 1300 та з 1400 до 1600

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Як дістатися до університету

Харків з'єднаний з усіма містами України автомобільними та залізничними шляхами.

Іноземні громадяни можуть прилетіти до України літаком в один з міжнародних аеропортів у Києві, Харкові, Одесі, Донецьку чи Дніпропетровську. Вони можуть прибути в країну за допомогою залізничного, автобусного або морського сполучення.

Іноземні громадяни мають повідомити у Університет про день і час їх прибуття, вид транспорту, яким вони будуть добиратися, номер рейсу, номер вагона і зворотний квиток з відкритою датою повернення на батьківщину терміном до одного року. Представники Університету зустрічають прибулих іноземних громадян і супроводжують їх до місця призначення.

Дорожні витрати в і з міста, куди прибувають іноземні громадяни, несуть вони самі.


Зараз на сайті:

На сайті 55 гостей та користувачі відсутні