В Університеті працює підготовче відділення, де іноземці протягом одного року навчаються російській (або української) мови і отримують загальноосвітню підготовку з майбутнім спеціальностями.

ХНУМГ імені О.М.Бекетова Підготовче відділенняНавчання на підготовчому відділенні проводить Кафедра української та російської мов як іноземних.

Студенти-іноземці, крім російської мови також вивчають загальноосвітні дисципліни, тому на кафедрі працюють викладачі-фахівці з фізики, хімії, біології математики.

Кафедра готує майбутніх архітекторів, інженерів, економістів, фармацевтів, медиків, скульпторів, художників і філологів.

Більшість випускників підготовчого відділення продовжують своє навчання в різних інститутах країни, деякі з них, здобувши вищу освіту, продовжили навчання в аспірантурі та успішно захистили дисертації.

ХНУМГ імені О.М.Бекетова Підготовче відділення


18 грудня 2017 р. о 10 годині в 409 ауд. (БМК) відбудеться фахове вступне випробування зі спеціальності 281 – публічне управління та адміністрування за програмою підготовки магістрів «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами».

Зараз на сайті:

На сайті 37 гостей та користувачі відсутні