111 лютого 2017 року понад 500 учнів Харкова, Харківської області, інших міст та сусідніх областей взяли участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова .

Для наших гостей ми підготували цікаву і різноманітну програму, що розпочалася ярмарком спеціальностей, на якому були представлені науково-педагогічні досягнення кафедр. Наочні матеріали, що підготували викладачі кафедр, допомогли абітурієнтам яскравіше уявити спеціальності та обрати свою майбутню професію.

В актовій залі наші найкращі студенти презентували можливості розвитку і навчання на факультетах Університету. Особливо важливим для учнів було спілкування з нашим почесним гостем - директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко Олександром Леонідовичем, який розповів про майбутнє ЗНО та відповів на запитання школярів. Також учні познайомилися з відповідальним секретарем приймальної комісії, проректором Малєєвим Олександром Івановичем, який розповів про важливі аспекти вступної компанії.

Продовжився святковий день зустрічами з деканами факультетів, участю в майстер-класах від кафедр та екскурсією Університетом, яку підготовили лідери Студентського сенату та Студентського профкому.

На завершення заходу всі бажаючі взяли участь у профорієнтаційному тренінгу «Професія моєї мрії», який провела директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування, психолог Мельман Вікторія Олександрівна.

Під час дня відкритих дверей «Education fest» учні отримали багато яскравих вражень, знань та інформації. Ми сподіваємося, що це допоможе їм у виборі майбутньої професії.

Ми любимо наш Університет, пишаємося його традиціями та чекаємо всіх бажаючих на весняний День відкритих дверей 8 квітня 2017 року!

На сайті 34 гостей та один користувач