З 11 липня розпочнеться вступна кампанія-2016 і абітурієнти зможуть подавати документи на вступ у навчальні заклади країни.

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова до цього почали готуватися завчасно і вже 1 липня відкрили спеціальний Центр сприяння подачі електронних заяв.

Цьогоріч є ряд нововведень під час вступної кампанії. Зокрема, при вступі на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» на основі повної загальної освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом, подаються заяви лише в електронній формі.

Приймальна комісія Університету дещо змінила вже звичний формат своєї роботи з паперовими носіями і забезпечить оперативність, своєчасність та зручність прийому і розгляду електронних заяв від наших потенційних студентів. Саме для цього ми облаштували цей Центр, де встановлено комп’ютерну техніку.

Нагадуємо, що абітурієнти у 2016 році можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету, зазначаючи пріоритетність.

Шановні вступники та їх батьки!

В період вступної кампанії (з 11 липня 2016 р.) на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова буде працювати Центр сприяння подачі електронних заяв (вул. Маршала Бажанова, 17, Центральний корпус, Червоний хол, тел.: (057)7073326).

В центрі сприяння подачі електронних заяв Вам гарантовано:

– надання роз’яснень та консультацій щодо особливостей вступної кампанії 2016 року (новий перелік спеціальностей, можлива кількість заяв, встановлення пріоритетності заяв при вступі на місця за державним замовленням тощо);

– забезпечення робочим місцем (персональним комп’ютером) з доступом до мережі Інтернет для подання заяв в електронній формі до усіх ВНЗ, де вступник хотів би навчатися;

– сканування додатку до атестату про повну середню освіту та завантаження його в персональний кабінет вступника;

Довідки за телефоном: (057)707-33-26.