Otkritie dveri 2104

_________________________________________________

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді нашого Університету!

Для участі в олімпіаді Вам необхідно:

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ОЛІМПІАДУ

ПРОЙТИ І ДИСТАНЦІЙНИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ви можете зайти на сторінку предмету тільки один раз.

Повідомлення про результати проходження І туру зможете отримати або безпосередньо після проходження туру, або воно буде надіслано Вам на електронну адресу.

Для входу на І тур олімпіади Ви повинні ввести отриманий по електронній пошті Ваш логін і пароль для певного курсу.

Курс з математики

Пароль filial

Курс з географії

Пароль geo

Курс з фізики

Пароль Фізика

Курс з біології

Пароль не потрібен

ЯКЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ, ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ІІ ОЧНИЙ ТУР

ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ІІ ТУРУ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ (ВІД 1 ДО 20) ДО ВІДПОВІДНОГО ПРЕДМЕТУ ЗНО (НА ВАШ ВИБІР, ЯКЩО ВИ НАБРАЛИ БАЛИ З ДЕКІЛЬКОХ ПРЕДМЕТІВ) ДО СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ, ЯКИМ НАДАЄТЬСЯ ОСОБЛИВА ПІДТРИМКА

БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА ЧЕКАЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ!

Інформація також розміщена на сторінці

Шановні абітурієнти!

З цього року у вас є можливість навчатися в нашому університеті за спеціальністю

035 Філологія "Германські мови та літератури (переклад включно) перша - англійська"