Документи приймає Самойленко Оксана Сергіївна в аудиторії 312бмк або 304(а)бмк кожен день (крім вихідних) з 9.30 до 15.30.

Вартість навчання – 6245 грн. за рік. Термін навчання 1 рік 10 міс.

images news

До вступу на навчання за рівнем вищої освіти «Магістр» допускаються абітурієнти, які завершили навчання у вищому закладі освіти на освітньо-кваліфікаційному рівні «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

18 грудня відбудеться вступний екзамен за Програмою фахового вступного випробування.

Метою навчання магістрів за цією спеціальністю є підготовка висококваліфікованих фахівців, які володіють професійними компетентностями з публічного управління та адміністрування та спроможні забезпечити сталий розвиток України, її регіонів, налагодити конструктивну взаємодію між владою, бізнес-структурами, громадськими організаціями та територіальними громадами в процесі формування громадянського суспільства в Україні, побудованого на демократичних цінностях і принципах відкритого діалогу між владою і громадянами.


18 грудня 2017 р. о 10 годині в 409 ауд. (БМК) відбудеться фахове вступне випробування зі спеціальності 281 – публічне управління та адміністрування за програмою підготовки магістрів «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами».

Зараз на сайті:

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні