Оголошення підкурси 5

УВАГА!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

набір на 5-ти місячні курси для підготовки ЗНО

Слухачі самі можуть вибрати предмет для підготовки:

• Українська мова та література;
  • Математика;
  • Історія України;
  • Іноземна мова;
  • Рисунок(підготовка до творчого конкурсу);
  • Географія;
  • Біологія;
  • Фізика

На підготовчі курси приймаються учні випускних класів, випускники попередніх років з повною середньою освітою.

Вечірня форма навчання

• Початок занять 1 грудня – термін навчання 5 місяців.

Заняття проводяться по будням з 16.00

Денна форма навчання

Заняття проводяться в суботу

Заочна форма навчання

Для слухачів з інших міст пропонується заочна форма навчання. Слухачі готуються індивідуально за методичними вказівками та посібниками з виконання контрольних завдань.

Дистанційна форма навчання

Зі слухачами підготовчих курсів проводиться профорієнтаційна робота, спрямована на свідомий вибір спеціальності або спеціалізації: зустрічі з провідними вченими, деканами факультетів, керівництвом Університету; екскурсії по Університету з відвідуванням лабораторії, виставкових залів, спортивного комплексу, бібліотеки.

По закінченню терміну навчання всі слухачі складають випускні іспити у вигляді внутрішнього попереднього тестування і отримують свідоцтво про закінчення навчання з довузівської підготовки.

Слухачам надається:

• підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання;
  • підготовка до внутрівузівських олімпіад, які дають додаткові бали при вступі до нашого ВУЗу.

Ціни на підготовчі курси 5 місяців навчання

Предмети

5 міс.

з 01.12.2017

7 міс. заочні

з 01.10.2017

Українська мова і література

Іноземна мова

Рисунок (підготовка до творчого конкурсу)

Необхідні документи:

• квитанція про оплату;
  • копія паспорта ( при відсутності паспорта - копія свідоцтва про народження ) ;
  • 2 фото 3х4 ;
  • копія ідентифікаційного коду

Чекаємо Вас з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00 години, 4 поверх, кабінет 410

Тел. (057) 707-32-63,

ОГОЛОШЕННЯ

Пропуск через головний вхід ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідувачів для запису на підготовчі курси (кабінет №410 ЦК) відбувається при наявності особистих документів щоденно з 10.00 до 16.00 крім вихідних днів. Обідня перерва з 13 до 14.

Контактний телефон:707-32-63, внутрішній 24-63.

Увага!

До 12 листопада 2018 року проводиться додатковий набір на заочну форму навчання за програмою підготовки бакалавра, магістра за усіма спеціальностями

Увага!

Абітурієнти, що вступатимуть на навчання за заочною формою на місця за кошти фізичних/юридичних осіб, мають можливість зареєструвати електронні кабінети до 18:00 години 31 серпня 2018 року

Розклад вступних іспитів ХНУМГ

УВАГА, АБІТУРІЄНТИ 2018!!!

У зв'язку з помилками при завантаженні скан-копії додатку до атестату, навчальним закладом створена електронна адреса

vstup@kname.edu.ua

для відправки листа з вірною скан-копією документа (в темі вказати ПІБ абітурієнта!!!)

Для іноземних абітурієнтів!!!

Для іноземних абітурієнтів та осіб без громадянства вступні іспити проводяться в період з 02.07.2018 по 30.10.2018 згідно Правил прийому до Університету

Шановні абітурієнти!

З цього року у вас є можливість навчатися в нашому університеті за спеціальністю