8 квітня 2017 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова зустрічав майбутніх студентів в тематичний день відкритих дверей «Професії мого міста».

Наших гостей очікувала цікава і різноманітна програма, що розпочалася з ярмарку спеціальностей, під час якого були представлені науково-педагогічні досягнення кафедр Університету. Наочні матеріали, що підготували викладачі кафедр, допомогли абітурієнтам дізнатися про спеціальності та обрати свою майбутню професію.

Детальніше: День відкритих дверей «Професії мого міста»

111 лютого 2017 року понад 500 учнів Харкова, Харківської області, інших міст та сусідніх областей взяли участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова .

Для наших гостей ми підготували цікаву і різноманітну програму, що розпочалася ярмарком спеціальностей, на якому були представлені науково-педагогічні досягнення кафедр. Наочні матеріали, що підготували викладачі кафедр, допомогли абітурієнтам яскравіше уявити спеціальності та обрати свою майбутню професію.

Детальніше: День відкритих дверей 11 лютого 2017 року

10 грудня 2017 р. починає роботу ШКОЛА РОЗВИТКУ “DISCOVERY OF CITY”. Кафедра Міського будівництва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує на безкоштовне навчання творчих, креативних і небайдужих до майбутнього рідного міста учнів 5-11 класів. 

Школа развития

Шановні абітурієнти!

В зв'язку з нестабільною роботою Єдиної державної електронної бази з питань освіти інформація на сайті http://vstup.info оновлюється несвоєчасно.

Для оперативного інформування абітурієнтів завантажуємо файл обсягів держзамовлення Університету на 2016 р.

Розподіл держзамовлення між освітніми програмами  за спецільностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 263 Цивільна безпека згідно протоколу №10 засідання приймальної комісії.

Наказом МОН України затверджени обсяги держзамовлення на спеціаліста і магістра ХНУМГ ім. О.М.Бекетова.

Розподіл держзамовлення по освітнім програмам на спеціаліста і магістра згідно протоколу №11 засідання приймальної комісії від 18.07.2016 р.

З повагою, приймальна комісія.

З 11 липня розпочнеться вступна кампанія-2016 і абітурієнти зможуть подавати документи на вступ у навчальні заклади країни.

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова до цього почали готуватися завчасно і вже 1 липня відкрили спеціальний Центр сприяння подачі електронних заяв.

Цьогоріч є ряд нововведень під час вступної кампанії. Зокрема, при вступі на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» на основі повної загальної освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом, подаються заяви лише в електронній формі.

Приймальна комісія Університету дещо змінила вже звичний формат своєї роботи з паперовими носіями і забезпечить оперативність, своєчасність та зручність прийому і розгляду електронних заяв від наших потенційних студентів. Саме для цього ми облаштували цей Центр, де встановлено комп’ютерну техніку.

Нагадуємо, що абітурієнти у 2016 році можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету, зазначаючи пріоритетність.

Шановні вступники та їх батьки!

В період вступної кампанії (з 11 липня 2016 р.) на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова буде працювати Центр сприяння подачі електронних заяв (вул. Маршала Бажанова, 17, Центральний корпус, Червоний хол, тел.: (057)7073326).

В центрі сприяння подачі електронних заяв Вам гарантовано:

– надання роз’яснень та консультацій щодо особливостей вступної кампанії 2016 року (новий перелік спеціальностей, можлива кількість заяв, встановлення пріоритетності заяв при вступі на місця за державним замовленням тощо);

– забезпечення робочим місцем (персональним комп’ютером) з доступом до мережі Інтернет для подання заяв в електронній формі до усіх ВНЗ, де вступник хотів би навчатися;

– сканування додатку до атестату про повну середню освіту та завантаження його в персональний кабінет вступника;

Довідки за телефоном: (057)707-33-26.