Підготовчі курси

Gum abitur pidgot kursy 2016 08 05

Центр доуніверситетської освіти і кар`єри

Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова

ЗАПРОШУЄ

випускників 2017 року та попередніх років

на навчання на підготовчих курсах.

Ви маєте змогу:

  • Якісно підготуватись до здачі ЗНО ;
  • Вибрати кількість необхідних предметів за Вашим бажанням;
  • Отримати сертифікат, що дає ДОДАТКОВІ БАЛИ при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності нашого університету

Ціни за навчання вас приємно здивують!

Read more: Підготовчі курси

Шановні абітурієнти!

Прохання терміново перевірити завантаження скан-копії додатку до атестату в Ваш кабінет вступника. Абітурієнти, які на цей час не завантажили скан-копію додатку до атестату - завантажте її до 18:00 27.07.2016 р.

Ще краще - терміново надішліть свою скан-копіію додатку до атестату на адресу; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Співробітники приймальної комісії завантажуть Вашу скан-копію безпосередньо в Вашу карту в Єдиній Державній Базі Освіти нашого Університету.

Перевірте також, чи правильно Ви внесли середній бал атестату.

Абітурієнти, в кабінетах вступника яких буде відсутня скан-копія додатку до атестату про повну загальну середню освіту, будуть недопущені до участі в конкурсі на місця держзамовлення.

З повагою,
Приймальна комісія.

В ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відкрився Центр сприяння подачі електронних заяв

З 11 липня розпочнеться вступна кампанія-2016 і абітурієнти зможуть подавати документи на вступ у навчальні заклади країни.

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова до цього почали готуватися завчасно і вже 1 липня відкрили спеціальний Центр сприяння подачі електронних заяв.

Цьогоріч є ряд нововведень під час вступної кампанії. Зокрема, при вступі на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» на основі повної загальної освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом, подаються заяви лише в електронній формі.

Приймальна комісія Університету дещо змінила вже звичний формат своєї роботи з паперовими носіями і забезпечить оперативність, своєчасність та зручність прийому і розгляду електронних заяв від наших потенційних студентів. Саме для цього ми облаштували цей Центр, де встановлено комп’ютерну техніку.

Read more: В ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відкрився Центр сприяння подачі електронних заяв

До уваги абітурієнтів - обсяги держзамовлення Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова на 2016 р.

Шановні абітурієнти!

В зв'язку з нестабільною роботою Єдиної державної електронної бази з питань освіти інформація на сайті http://vstup.info оновлюється несвоєчасно.

Для оперативного інформування абітурієнтів завантажуємо файл обсягів держзамовлення Університету на 2016 р.

Розподіл держзамовлення між освітніми програмами  за спецільностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 263 Цивільна безпека згідно протоколу №10 засідання приймальної комісії.

Наказом МОН України затверджени обсяги держзамовлення на спеціаліста і магістра ХНУМГ ім. О.М.Бекетова.

Розподіл держзамовлення по освітнім програмам на спеціаліста і магістра згідно протоколу №11 засідання приймальної комісії від 18.07.2016 р.

 

З повагою, приймальна комісія.

You are here: Home